logo

logisticson tolli – veo – ja laoteenuseid osutav ettevõte, omades laialdasi teadmisi logistika sektoris ning tolliga seotud protsessides Euroopa Liidu liikmesriikide ja kolmandate riikidega.

Pakume oma klientidele läbi personaalse ja kvaliteetse teeninduse nutikaid ning funktsionaalseid logistilisi lahendusi, mille eesmärgiks on luua ettevõtetele võimalused edukaks tegevuseks kaubavahetusprotsessides nii Eestis kui ka mujal maailmas.

Meil on ka hea meel pakkuda oma klientidele teenuseid экспедиторскому hooldamine Leedus. Meil on filiaal Leedus Global Alliance CIS UAB, kellega saab ühendust e-posti See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

customs 24pxTolliteenused

Underway Transits OÜ osutab tolliteenuseid Eestis. Lisaks tollivormistusetele Eestis osutame tolliteenuseid Venemaal, Sankt – Peterburgis, Lätis Riias, Leedus Vilniuses ja Kaunases.

warehouse servicesLaoteenused

Osutatakse Tallinna lähedal laos. Suuremad ja ilmastikukindlad kaubad on võimalik ladustada õues kinnisel territooriumil.

transport 24pxTransporditeenused

Tegeleme nii täis – kui osakoormatega, seda nii maismaal, merel kui ka õhus. Meie lai partnerite võrgustik suudab lahendada Teie logistika alased probleemid üle maailma, olgu need siis suured või väikesed – Alati on olemas Mõistlik Võimalus!

Võtke meiega ühendust!

Teie nimi
Please let us know your name.
Teema
Please write a subject for your message.

Teie Email (*)
Please let us know your email address.
Sõnum (*)
Please let us know your message.
Give your website a premium touchup with these free WordPress themes using responsive design, seo friendly designs www.bigtheme.net/wordpress